Πέμπτη, 2 Μαρτίου 2017

Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ: ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΠΡΑΞΗ 35η  
         Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 02-03-2017 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που
αποτελείται από τους  Δασιόπουλο Ηρακλή Πρόεδρο, Λέφας Γρηγόριος Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλας Χρήστος μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 04 & 05-03-2017.  Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.




ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  04-03-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
15:30
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΔΙΟΥ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ.
ΣΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
Β  Δ.Α.Κ.
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΖΕΡΒΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ





ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  04-03-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
15:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜ.
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΤΙΓΚΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΛΟΦΟΥ
«»
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
«»
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΣΚΕΝΔΡΑΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
«»
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
«»
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  05-03-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΟΡΙΝΟΥ
15:30
ΜΕΓΑΣ
ΣΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΖΕΡΒΑΣ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΡΗΤΙΝΗΣ
«»
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΛΑΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  08-03-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
15:30
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΛΑΙΟΣ


ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ


ΚΑΤΕΡΙΝΗ 02-03-2017
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ  , ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ, ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ, ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ, ΦΩΤΙΑΔΟΥ, ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ, ΦΤΑΡΑΣ, ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ, ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ, ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΑΠΟΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
04-03-2017        ΛΑΙΟΣ

05-03-2017        ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
10:00
ΑΝΔΡΕΟΥ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
11:00
ΑΝΔΡΕΟΥ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
12:00
ΗΛΙΑΔΗΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
13:00
ΣΕΡΙΑΚΙΔΗΣ


ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
14:00
ΗΛΙΑΔΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
09:45
ΣΕΡΙΑΚΙΔΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
09:45
ΑΝΑΒΟΛΗ


ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
04-03-2017
10:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
04-03-2017
11:15
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
04-03-2017
12:30
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
11:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
12:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
14:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
04-03-2017
15:30
ΑΝΑΒΟΛΗ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
04-03-2017
10:00
 ΦΤΑΡΑΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
04-03-2017
10:30
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ


ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
04-03-2017
10:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ


ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ
04-03-2017
11:00
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ




13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
12:00
ΑΝΑΒΟΛΗ


ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
11:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
10:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ


ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
13:00
ΠΑΛΑΓΚΑ


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
14:00
ΠΑΛΑΓΚΑ


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΓΙΩΤΣΑ
05-03-2017
10:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓ.


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ
ΑΡΕΝΑ
05-03-2017
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
09:45
ΠΕΤΣΙ


ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
09:45
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΑΛ.


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΡΕΝΑ
05-03-2017
10:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1
ΑΡΕΝΑ
05-03-2017
11:15
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΡΕΝΑ
05-03-2017
12:30
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
11:00
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΠΕΤΣΙ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
12:30
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
14:00
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΤΣΑΡΑΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ
05-03-2017
10:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
05-03-2017
11:30
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓ.


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
05-03-2017
15:30
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΤΣΑΡΑΙ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ:  ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ 4/3 ΠΡΩΙ, ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜ 4 Κ 5/3 ΠΡΩΙ,