Παρασκευή, 27 Ιανουαρίου 2017

Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ: ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΠΡΑΞΗ 29η  
         Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 26-01-2017 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που
αποτελείται από τους  Δασιόπουλο Ηρακλή Πρόεδρο, Λέφας Γρηγόριος Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλας Χρήστος μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 28 & 29-01-2017.  Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-01-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
15:00
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΛΑΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
«»
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ.
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ
«»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 ΖΕΡΒΑΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
Ν. ΠΟΡΩΝ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΚΥΦΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΕΚΛΑΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-01-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
15:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΒΡΥΑΣ
«»
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΤΙΓΚΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
«»
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜ
ΣΚΕΝΔΡΑΣ
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  29-01-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Κ.ΜΗΛΙΑΣ
15:00
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ.
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΡΗΤΙΝΗΣ
«»
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.
ΜΠΑΤΣΙΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΦΤΑΡΑΣ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΚΑΡΕΚΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
«»
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  29-01-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
15:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ


ΚΑΤΕΡΙΝΗ 26-01-2017
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΤΣΑΣ, ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ, ΚΥΦΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΠΟΦΑΣΗ


ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 28-01-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
10:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
11:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
12:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 28-01-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
10:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
12:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-01-2017
12:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ




ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                               ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-01-2017
11:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-01-2017
12:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΒΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-01-2017
12:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-01-2017
12:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-01-2017
10:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ